Online Coaching

Online Coaching

Cesta za zdravým a krásným tělem

s Fit Tide online trenérem

Mimo běžné trenérské služby nabízí trenéři Fit Tide i online coaching. Služba je vhodná pro klienty, kteří nemají možnost pravidelně dojíždět do Kladna na osobní tréninky a i přesto si přejí být svěřenci Fit Tide.  Rozsah služeb závisí na variantě zvoleného coaching programu. V současné době jsou dostupné dva programy: základní (Basic) a prémiový (Premium).

Popis variant

Služba online coachingu spočívá ve vedení klienta k předem stanovenému cíli. Před zahájením samostatné spolupráce je nezbytně nutné uskutečnit vstupní konzultaci. V základním (Basic) programu online coachingu je vstupní konzultace provedena prostřednictvím formuláře nebo osobní schůzkou v Dream Body Fitness v Kladně. Formulář, který obdržíte na email, vyplníte a zašlete zpět. Trenér projde vyplněný vstupní formulář a potvrdí jeho uskutečnitelnost (pokud budou cíle pro nastavený časový horizont nereálné, domluví s vámi splnitelný cíl). V případě programu Premium přijede trenér Fit Tide na smluvené místo dle volby klienta (v rámci ČR).

Po dokončení vstupní konzultace budeme mít dostatečné množství informací pro vytvoření tréninkového a dietního programu přesně pro vás. Sestavené plány vám budou zaslány na email. Tréninkové plány budou obsahovat přehled cviků pro jednotlivé dny, počty sérií, opakování a délku přestávek. Součástí tréninkových plánů je i předtréninková příprava a potréninkové zrelaxování a protažení. Dietní program bude sestaven přímo pro vás, s ohledem nejen na cíle, ale i na případně alergie či potravinové intolerance. Jednotlivé dny v dietě budou rozvrženy pro tréninkové a netréninkové dny (pokud se nerozhodneme použít nějakou specializovanou dietu, kde tento režim není vhodný).

Online coaching Fit Tide je postaven na týdenní bázi, kdy vždy jeden určitý den v týdnu zašlete trenérovi svůj „tréninkový záznam“ s „dietním záznamem“, fotografií postavy a informaci s aktuálními obvody partií, které si zvolíte jako stěžejní pro svůj progress. Tréninkový záznam bude obsahovat informace, zda jste tréninky v uplynulém týdnu odcvičili jak jste měli, včetně informací, jak pro vás byly jednotlivé dny náročné atd. Dietní záznam je informace pro trenéra o tom, jak dietu držíte, zda jste zhřešili:-) a jak se po jídlech cítíte, zda máte s něčím problém a pokud ano, pak s čím.

V případě nutnosti jakýchkoliv úprav, trenér Fit Tide vám zašle upravený jídelníček či tréninkový plán. Pokud je vše v pořádku setrváme v současném stavu a další kompletní aktualizace plánu a diety proběhne po čtyřech týdnech.

CO VŠE OBDRŽÍTE

 • Tréninkový plán přesně pro vaše cíle, zaměřený na partie, na kterých chcete pracovat.
 • Kompletní fotodokumentaci včetně detailního popisu techniky cviků z tréninkového plánu.
 • Dietní plán uzpůsobený vašemu životnímu stylu. Typ dietního programu zvolíme společně podle vašich stravovacích návyků a přizpůsobíme vaším cílům.
 • Týdenní nákupní lístek k dietnímu plánu.
 • Pitný režim, doporučený seznam suplementů a vitamínů.
 • Konzultace každý týden.
 • Sledování vývoje na týdenní bázi, aktualizace plánu v případě problému obratem.
 • Aktualizace tréninkových i dietních plánů každé čtyři týdny, aby se vývoj nezastavil a progres byl kontinuální.
 • Osobní trénink při vstupní konzultaci (Premium).
 • Možnost konzultovat vzniklé situace „just in time“ (Premium).
 • Informace o našich trenérech a jejich certifikacích naleznete níže po kliknutí na odkaz.

Kdo vám coaching připraví

Coaching pro váš připraví jeden z našich trenérů. Vzdělání a certifikace trenérů jsou k nalezení na stránce certifikace.

Jak nás kontaktovat

Pokud se rozhodnete využít našich služeb nebo potřebujete nějaké další informace k online coachingu, kontaktujte nás, prosím, prostřednictvím formuláře níže. Do předmětu zprávy napište Online coaching – „jméno trenéra, kterého si zvolíte“.


Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *