O nás

CO JE FIT TIDE?

Fitness online platforma zaměřená na zdraví

Projekt Fit Tide jsme založili ve snaze vnést do současného stereotypu cvičení a stravování zdravé principy. V současné době na internetu vystupuje mnoho „specialistů”, jež propagují specifické diety nebo konkrétní metodiku provádění cviků jako jedinou správnou bez vysvětlení důvodů.

Diety a speciální dietní plány mají vliv nejen na Váš zevnějšek, ale i na zdraví a hormonální rovnováhu, jenž ovlivňuje v podstatě vše od výkonnosti, kvality pleti, vlasů a nehtů, po psychický klid a životní vitalitu. Čím drastičtěji je nastavená dieta, tím hůře pro vnitřní prostředí těla. Cílem projektu je zveřejnění základních principů, abyste získali představu, jaký typ stravování zvolit.

Správná technika cvičení a vhodně nastavený trénink má, stejně jako strava, velký vliv na zdraví sportovce i běžného jedince. Ve cvičebních videích, která pro Vás připravujeme se dozvíte nejen jak správně cvičit, ale hlavně osvětlení přínosu správného nastavení. Ukážeme, co se ve Vašem těle odehrává při provádění chybné techniky a co se naopak děje, pokud budete pohyb provádět správně, jakou část svalu procvičíte, popřípadě další benefity, které technikou získáte.

Recenze našich klientů
52445505_381579982662064_2350408633554042880_n.jpg

Především díky osobním zkušenostem, už bych se jen tak nějakému trenérovi do rukou nesvěřila. Filip mě o jeho skvělých kvalitách trenéra přesvědčil nejen individuálním přístupem, ale především znalostmi a zkušenostmi z oblasti anatomie a jiných důležitých oblastí, díky kterým se nemusím bát svěřit do jeho rukou. Myslí nejen na to aby člověk vypadal podle jeho představ, ale také na jeho zdraví a psychiku, za což mu budete v budoucnu vděční.

42058278_10210117496048749_2139746526409261056_n.jpg

Cvičit s trenérem jsem začal, protože jsem se chtěl dostat do formy. Své cíle jsem si splnil ale bez pohybu už si svůj život nedokážu představit….

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Hlavní:
Jak se zaregistrovat?

Registrace je nezbytná pouze pro užívání sociální sítě a vytváření dietních a tréninkových plánů. Postup registrace naleznete ve videu zde

Co získám registrací?

Pokud se zaregistrujete na fitness sociální síťi Fit Tide, získáte možnost sledovat a komentovat proměny stejných fitness nadšenců jako jste vy. Dále získáte přístup k zakoupeným personalizovaným tréninkům a dietním plánům z vašeho mobilního zařízení kdekoli právě budete.

Jak sestavujeme plány?

Informace k veškerým dietním a tréninkovým plánům získáte zde.  

CO VŠE JE ZAPOČTENO V KALORICKÉ BILANCI DIETY?

Při zakoupení dietního plánu obdrží klient dietní režim, který mu byl sestaven na míru. Jednotlivé dny diety jsou roztříděny na tréninkové (pokud bylo zadáno, že trénuje) a netréninkové dny. V kalorické bilanci je započtena fyzická aktivita, zaměstnání, termogenní efekt stravy,  BMR dle Harris-Benedictovy rovnice. V dietních plánech jsou zohledněny cíle klienta.

CO KDYŽ SVÉHO CÍLE VAŠÍ DIETOU/TRÉNINKEM NEDOSÁHNU?

Pokud vyplníte údaje o sobě pravdivě a budete dodržovat dietní a tréninkový plán, situace, že cíl nebude dosažen, nemůže nastat. Je ovšem nutné upozornit, že konzumace potravin nad rámec dietního plánu nebo jiné prohřešky vůči programu, mohou váš vývoj zpomalit nebo dokonce zastavit.

POTŘEBUJU PRO CVIČENÍ TRENÉRA?

Pro zvládnutí správné techniky, která povede ke zlepšení držení těla, je vždy lepší využít služeb kvalifikovaného trenéra, který vás ve vaší cestě povede a bude kontrolovat při cvičení. I špičkoví sportovci mají své trenéry. Doporučujeme tedy využití kvalitních trenérských služeb.

KDY S DIETOU A CVIČENÍM MOHU ZAČÍT A KDY BYCH NAOPAK NEMĚL/A?

S dietou i cvičením je možné začít prakticky ihned. Nevhodné by bylo začínat při nemoci nebo bezprostředně po ní.

NAŠI TRENÉŘI

Pojď do toho s námi.

Rádi Vám pomůžeme s vaší cestou za vysněnou postavou.

Chcete se podílet

na projektu Fit Tide?

V případě, že se s námi chcete podílet na vylepšování projektu Fit Tide využijte, prosím, kontaktní formulář níže a zašlete nám svou nabídku spolupráce.