Irina Moiseeva

ŽIVOTOPIS

2008, Sportovní gymnázium, Kladno
2014, Právnická fakulta Univerzity Karlovy, Praha

e-mail: irina@fittide.cz
tel: +420 605 873 770

Ke cvičení mě kdysi přivedl závažný úraz kolene, po kterém jsem dva roky chodila o berlích a už nikdo nevěřil, že se plně zotavím. Další komplikací se pro mě stala moje váha, která se vyšplhala na 87kg, což při výšce 163cm. Začala jsem se vzdělávat v pohybu, abych pomohla sobě. Zjistila jsem, že v tom nejsem sama. Začaly se na mě obracet další a další lidé, kteří po úrazech a porodech zůstali sami na své zdravotní problémy. Nebyl tu nikdo, kdo by pomáhal s bolestí zad, hlavy, kolen, s diastázou….

Samozřejmě jsem se nespokojila s tím, že nemám následky po úrazu, chtěla jsem i dobře vypadat a tak jsem se pustila do hubnutí. Tady jsem měla bohužel méně soudnosti a jednoduše jsem přestala jíst. Následky přišly velmi brzy…únava, malátnost, špatná kvalita vlasů, nehtů i pleti, poruchy spánku a náladovost. Musela jsem se začít vzdělávat i v tomto směru.

Na základě svých osobních zkušeností, i zkušeností mých klientů a kamarádů, kterým se mi podařilo pomoci, se teď snažím o to, abyste díky tréninku a stravě nejen dobře vypadali, ale hlavně se skvěle cítili. Cvičením a stravou se dají vyléčit problémy, nad kterými lékaři mávnou rukou, ale Vás trápí. A hlavní je přece cítit se dobře ve vlastním těle. Proto neustále studuji nové směry a poznatky jak ve výživě, tak ve cvičení a fyzioterapii.

UKÁZKA TRÉNINKU

Obrázek

PRIORITY PŘI TRÉNINKU

  • Funkční cvičení
    Při svých trénincích maximálně dbám na správné provedení.

  • Core
    Střed těla je jednou z nejdůležitějších částí těla vůbec. Proto v každém tréninku dbám na jeho procvičení. Ani zkušení sportovci se mnou neudrží tempo, když jedu břicho.

  • Cvičení proti bolestem
    Správnou technikou lze nejen předcházet, ale i odstranit bolest různých partií, jako jsou záda, hlava, kolena a další.

SPECIALIZACE

Objem a síla
0%
Tvarování těla
0%
Redukce hmotnosti
0%
Zdravotní cvičení
0%

NEJUŽITEČNĚJŠÍ CERTIFIKACE

2015

Trenérská škola Olympia – Sportovní ketogenní dieta

2015

Nutris – Sportovní výživa – současné trendy a limity

2012

Face Academy –  Automobilizace páteře

2011

Face Academy – Funkční anatomie II.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *